O nás

U nás nájdete originálne športové oblečenie, obuv a doplnky svetových značiek. A to všetko za veľmi priaznivé ceny. Tak ako každá oblasť módy, i tá športová podlieha svetovým trendom a v našej  ponuke tak nájdete funkčné a vysoko kvalitné kúsky spĺňajúce požiadavky i toho náročnejšieho zákazníka. Ide o 100% originálne produkty, ktoré si takto zakúpite za skvelé ceny.   

POZN: Ceny sú výrazne nižšie oproti kamenným obchodom, nakoľko ide aj o outletový tovar zo značkových predajní či obchodných domov, ako aj tovar z nadbytku výroby. 

Ponuka v kamenných predajniach je neraz obmedzená, čo však nie je náš prípad. Modely v rôznych farebných prevedeniach, strihoch a veľkostiach, ktoré nie sú bežne dostupné v kamenných obchodoch, nájdete práve na freshsport.sk

Pre lepšiu predstavu sú jednotlivé produkty detailne popísané a tak si vyberie naozaj každý.  K dispozícii sú rozmery , reálne fotografie (katalógové i nami nafotené) a tak vždy  viete, čo kupujete. Ak chýbajú rozmery, tak nám prosím napíšte kontakt@freshsport.sk . Sme ochotní tovar premerať, ak ho samozrejme máme skladom.

Tovar  na našej stránke je vo väčšine prípadov  skladom a tak je ihneď k dispozícii a pripravený k odoslaniu. Zvyčajne býva tovar dodaný do 2 pracovných dní od vytvorenia objednávky. No na stránke máme aj tovar, ktorý je na externom sklade v zahraničí, kde doba dodania je za 6 až 9dní. 

Nechýba bezproblémová a rýchla komunikácia, okamžité reagovanie na vaše požiadavky.

Individuálny prístup k zákazníkovi je samozrejmosťou. 

Tovar si môžete prevziať osobne vo Vranove nad Topľou na adrese: M.R.Štefánika 874 ( Depečko, 1.poschodie )

 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.