Freshsport.sk nájdete na GLAMI.sk

O mne

 

Ako sa zrodil Fresh Sport?

 

Elegantný štýl a štekle, to bola kedysi Anna. Pokým sa na 2 roky neocitla v Prahe. Ja, elegantná v lodičkách, som si hľadala prácu.  A aj našla. V športovom obchode so značkovým oblečením.

Deň po dni som sa zamilovala do pohodlného športového štýlu. Užívala som si slobodu v obliekaní a tešila sa z pocitu, že som si konečne dovolila byť sama sebou. Do ničoho sa nenútiť, myslieť viac na seba a vyberať si to, v čom som v pohode. Pochopila som, že toto som ja.  Aj v športovom oblečení môžem vyzerať dobre a vkusne. A navyše, môžem sa celý deň cítiť perfektne a komfortne. Fungovať bez obmedzení.

Keď sme sa s manželom vrátili z Prahy a keď mi neskôr končila materská, bolo mi jasné, čo chcem robiť.  Tento športový štýl mi učaroval.  Rozhodla som sa preto aj vám, ostatným, priniesť ten pocit užívať si to, čo si obliekate a mať z toho radosť. Tak ako ja, aj ako moja rodina. Či už pri športe, alebo vo voľných chvíľach, alebo v práci, dôležité je, aby ste sa cítili skvele aj na pohľad, aj na pocit.

Navyše som si dala za úlohu, že urobím toto kvalitné športové oblečenie cenovo dostupné pre vás všetkých.  Noci strávené hľadaním tých najlepších európskych dodávateľov sa vyplatili. Dnes mám na eshope pre vás kvalitné značkové oblečenie za úplne bezkonkurenčné ceny.

Šport nikdy nevýjde z módy, a tak aj športové oblečenie zostáva nadčasové. Podarilo sa mi nájsť perfektných dodávateľov na nové kolekcie, ale aj outletové značkové športové oblečenie.  Ide vždy o nový tovar, 100 % originál. Ten outletový je zo značkových európskych predajní, alebo tovar z nadbytku výroby. 

Som veľmi rada, že vám môžem ponúknuť lacné športové oblečenie a doplnky, aké v kamenných predajniach nenájdete. Ak chcete nakupovať výhodne a vyberať si z kvalitných športových vecí, vitajte na Fresh Sport-e.

Rada vám pomôžem s výberom, som tu pre vás.

Vaša Anna,

E-shop Fresh Sport od roku 2017

Späť do obchodu